Απολογισμός δραστηριοτήτων μαθητών Γ΄ Τάξης σχ. έτους 2020-21 σε Προγράμματα e-Twinning.

Παρουσίαση αποτελεσμάτων του προγράμματος eTwinning “Gaining experience of daily life by chemistry experiments”

Διακρίσεις μαθητών 3ου Γυμνασίου Ναυπάκτου στους Διαγωνισμούς Φυσικής 2021

Διάκριση μαθήτριας του 3ου Γυμνασίου Ναυπάκτου σε Μαθητικό Διαγωνισμό Μαθηματικών.

Ενημέρωση για την εφαρμογή του υποχρεωτικού μέτρου του διαγνωστικού ελέγχου νόσησης (δωρεάν αυτοδιαγνωστικός έλεγχος) από τον κορωνοϊό COVID – 19

Οδηγίες για τη δικαιολόγηση των απουσιών μαθητών που συνοικούν με άτομα που πάσχουν από σοβαρά υποκείμενα νοσήματα. Προθεσμία υποβολής νέων αιτήσεων μέχρι την Τετάρτη 12 Μαΐου 2021

Το 3ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου θα βρίσκεται σε αναστολή της δια ζώσης λειτουργίας από την Τρίτη 16 Μαρτίου 2021. Τα μαθήματα σε όλες τις Τάξεις θα διεξάγονται μέσω Τηλεκπαίδευσης .

Υποβολή έως την Δευτέρα 11/01/21 αποδεικτικών εγγράφων για κατανομή tablets σε μαθητές/μαθήτριες.

Οδηγίες προστασίας ανηλίκων.

Απονομή του βραβείου του "Έλληνα Ερασιτέχνη Αστρονόμου 2019" στον Εκπ/κό του 3ου Γ/σίου Ναυπάκτου κ. Δρίβα Ανάργυρο για την διδακτική δράση του ως προς την διδασκαλία της Αστρονομίας.

Οδηγίες για Γονείς: "Εξ αποστάσεως εκπαίδευση στο σχολείο: Εργαλεία - Συμβουλές - Ψυχολογική υποστήριξη μαθητών"

ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ΠΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΝ όπως αυτοί που αγαπάς! – Νέα ενημερωτική καμπάνια της Γ.Γ.Π.Π.

Λειτουργία Σχολικών Μονάδων με ασφάλεια από την Πανδημία.

Δελτίο τύπου για το Erasmus.

Καλώς ήρθατε

στην ιστοσελίδα του σχολείου μας !

Στις ηλεκτρονικές σελίδες του σχολείου μας μπορείτε να βρείτε:

Πληροφορίες και ανακοινώσεις,
εργασίες των μαθητών πάνω σε καινοτόμες δράσεις και προγράμματα,
μαθήματα σε ηλεκτρονική μορφή καθώς και
σκηνές από τις εκδηλώσεις του σχολείου μας.

Ιστοσελίδα της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αιτωλ/νίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΡΩΝ

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ Ή/ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ