Καλώς ήρθατε

στην ιστοσελίδα του σχολείου μας !

Σας ενημερώνουμε ότι απονεμήθηκε Ετικέτα Ποιότητας για το έργο eTwinning με θέμα "Gaining experience of daily life by chemistry experiment", που υλοποιήθηκε το σχολικό έτος 2020-21 στο 3ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου σε συνεργασία με το Lycée des métiers "Louis Blériot", Trappes, Γαλλία.

Ετικέτα Ποιότητας για το έργο eTwinning με θέμα

Επιλογή σχ. μαθήματος της dr. Κων/νας Ειρήνης Κουφού στο School Education Gateway's Teacher Academy

Επιλογή μαθ. σεναρίου της dr. Κων/νας Ειρήνης Κουφού στο School Education Gateway's Teacher Academy

Απολογισμός δραστηριοτήτων μαθητών Γ΄ Τάξης σχ. έτους 2020-21 σε Προγράμματα e-Twinning.

Παρουσίαση αποτελεσμάτων του προγράμματος eTwinning “Gaining experience of daily life by chemistry experiments”

Διακρίσεις μαθητών 3ου Γυμνασίου Ναυπάκτου στους Διαγωνισμούς Φυσικής 2021

Διάκριση μαθήτριας του 3ου Γυμνασίου Ναυπάκτου σε Μαθητικό Διαγωνισμό Μαθηματικών.

Απονομή του βραβείου του "Έλληνα Ερασιτέχνη Αστρονόμου 2019" στον Εκπ/κό του 3ου Γ/σίου Ναυπάκτου κ. Δρίβα Ανάργυρο για την διδακτική δράση του ως προς την διδασκαλία της Αστρονομίας.

Δελτίο τύπου για το Erasmus.

Στις ηλεκτρονικές σελίδες του σχολείου μας μπορείτε να βρείτε:

Πληροφορίες και ανακοινώσεις,
εργασίες των μαθητών πάνω σε καινοτόμες δράσεις και προγράμματα,
μαθήματα σε ηλεκτρονική μορφή καθώς και
σκηνές από τις εκδηλώσεις του σχολείου μας.

Ιστοσελίδα της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αιτωλ/νίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΡΩΝ

ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ Ή/ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ